imageDále šijeme na zakázku i ubrusy a sedáky nejrůznějších typů (velikost, barevný odstín a vzor (dekor)), stačí to snámi konzultovat a předat nám co nejpřesnější zadání. Když přijdete k nám na provozovnu, můžeme společně vybrat materiál, dekor a barvu z našich vzorníků tak, aby vám ubrus či sedák co nejvíce ladil s vybaveným prostorem. Ve všem rádi poradíme. PS: naše výrobky dodáváme i na svatby a různé společenské akce!


Výše si můžete prohlédnout některé příklady realizovaných zakázek. Pro bližší informace nás kontaktujte na tel.: 235 310 276, mobilu: 604 257 511 nebo přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

 

1992 - 2020 © Ivana Varhulíková  |  Bytový textil Praha  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Dílna: Po-Pá: 08:00 - 18:00 hod.
Prodejna: do odvolání uzavřena

Šijeme ochranné roušky ze 100% bavlny, jak pro podniky (firmy) ve velkém množství, tak pro jednotlivce (rodiny). Zakázky realizujeme velmi RYCHLE!

S přátelským pozdravem,
Ivana Varhulíková