imageVýrobky z peří: mezi výrobky z peří, které vyrábíme a dodáváme, patří například deky a polštáře, sypky, spacáky a další. Veškeré výrobky dodáváme v jakémkoli množství a ve všech možných rozměrech. Stačí zadat nám požadované parametry a začneme realizovat zakázku.

Výrobky z dutého vlákna: vyrábíme a dodáváme například deky a polštáře, dětské pytle, zavinovačky, podložky jakýchkoli rozměrů a množství. Stačí si vybrat potahovou látku z našeho vzorníku, předat nám přesné rozměry a množství.


Výše (ve slideshow) si můžete prohlédnout některé příklady našich realizovaných zakázek. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na tel.: 235 310 276, mobilu: 604 257 511 nebo přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi zodpovíme veškeré dotazy.


1992 - 2020 © Ivana Varhulíková  |  Bytový textil Praha  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Dílna: Po-Pá: 08:00 - 18:00 hod.
Prodejna: do odvolání uzavřena

Šijeme ochranné roušky ze 100% bavlny, jak pro podniky (firmy) ve velkém množství, tak pro jednotlivce (rodiny). Zakázky realizujeme velmi RYCHLE!

S přátelským pozdravem,
Ivana Varhulíková