imageJako další novinku nabízíme prodej a montáže japonských stěn, které jsou v současné době velmi vyhledávány širokou veřejností. Máme k dispozici velký výběr, stačí si u nás vybrat z našich katalogů. Přijďte k nám na provozovnu a vyberete si typ, který se bude nejlépe hodit do vaší domácnosti nebo firmy. Můžeme vám ve všem poradit. Dobrou radu můžete využít při výběru praktického materiálu, který je snadný na údržbu a nabízí dlouhou životnost!


Výše si lze prohlédnout některé z příkladů našich realizovaných zakázek. Další informace na tel.: 235 310 276, mobilu: 604 257 511 nebo přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Rádi zodpovíme dotazy.

 

1992 - 2020 © Ivana Varhulíková  |  Bytový textil Praha  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Dílna: Po-Pá: 08:00 - 18:00 hod.
Prodejna: do odvolání uzavřena

Šijeme ochranné roušky ze 100% bavlny, jak pro podniky (firmy) ve velkém množství, tak pro jednotlivce (rodiny). Zakázky realizujeme velmi RYCHLE!

S přátelským pozdravem,
Ivana Varhulíková