Standardně šijeme bytový textil například pro různá ubytovací zařízení (hotely aj.), školní zařízení (školky aj.), pro hospitalizační, léčebná a zdravotní zařízení (nemocnice aj.). Více informací níže...

  • Dodali jsme záclony, závěsy, lehké čalounění, deky, polštáře, povlečení, garnýže a matrace pro hotel Andel´s, hotel Ventana, hotel Savoy, hotel Central, pension Merlin, hotel Josef, pension Malešice, hotel Maxmilian, pension Church, hotel Wienna, hotel Riversait, hotel Paříž, aj.

  • Vyrobili jsme a dodali povlečení, ubrusy, pytle, návleky, závěsy, záclony, deky a polštáře např. pro mateřské školky ul. Poznaňská, Praha 8, ul. Veltruská, Praha 9, ul. K fialce, Praha 5, Odolená Voda v Dobříši a další...

  • Vyrobili jsme a dodali závěsy, ubrusy, prostírání, rautové sukně, čalounění a polstrování židlí, povlečení, matrace, prostěradla, deky, polštáře a další pro Nemocnici Na Homolce, pro restaurace jako např. Sahara Cafe nebo pro Gelato Italiano, nebo pro hostel Křesťanský Dům Mládeže aj.

1992 - 2020 © Ivana Varhulíková  |  Bytový textil Praha  |  Všechna práva vyhrazena

WebDesign: Jan Weisgerber

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Dílna: Po-Pá: 08:00 - 18:00 hod.
Prodejna: do odvolání uzavřena

Šijeme ochranné roušky ze 100% bavlny, jak pro podniky (firmy) ve velkém množství, tak pro jednotlivce (rodiny). Zakázky realizujeme velmi RYCHLE!

S přátelským pozdravem,
Ivana Varhulíková