• 002
  • 003
  • 004
  • 005

Banner

Služby

Výrobky z peří

mezi výrobky z peří, které dodáváme patří např. deky polštáře, sypky, spacáky a další. Veškeré výrobky dodáváme v jakémkoli množství a ve všech možných rozměrech. Stačí zadat příslušné parametry a začneme realizovat zakázku.

 

Veškerý bytový textil

Vyrábíme a dodáváme veškerý typ bytového textilu jako např. ubrusy, utěrky, prostírání, závěsy, záclony, přehozy, deky a různé dekorační textilové výrobky. Můžete si u nás vybrat z katalogů různých typů látek, vzorů a barev.

 

Garnýže, konzole

Nabízíme prodej a dodávku různých druhů garnýží i včetně konzolí. K dispozici máme v naší provozovně na výběr z katalogů, stačí si vybrat. Přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky. Rádi vám poradíme.

 

Výrobky z dutého vlákna

Vyrábíme a dodáváme také výrobky z dutého vlákna jako např. deky a polštáře, dětské pytle, zavinovačky, podložky a to jakýchkoli rozměrů a množství. Stačí si vybrat potahovou látku a předat nám přesné rozměry a množství.

 

Záclony, závěsy atd.

Mezi naše specializace patří právě výroba záclon a závěsů přímo na míru podle zadání klienta, a to všech velikostí, typů, tvarů ze všech možných látkových materiálů. Stačí si vybrat příslušnou látku z našich katalogů.

 

Japonské stěny

Nově nabízíme prodej a montáže japonských stěn, které jsou v současnosti hojně vyhledávány širokou veřejností. Máme k dispozici velký výběr z katalogů. Přijďte k nám do provozovny a vyberete si typ, který se bude nejlépe hodit do vaší domácnosti nebo firmy.

 

Povlečení, prostěradla

Vyrábíme a dodáváme povlečení i prostěradla různých velikostí a v množství podle zadání. Stačí, když si vyberete potahový materál, resp. typ látky, barevný odstín, vzor a předáte nám přesné rozměry a počet kusů.

 

Matrace na míru

Vyrábíme a dodáváme matrace na zakázku. Mariál, ze kterého matrace vyrábíme, nám dodává firma PURTEX. Matrace splňují veškeré zdravotní nároky a jsou tak ideální variantou pro spotřebitele se zdravotními potítžemi.

 

Římské rolety

Další novinkou, kterou nabízíme je prodej a montáže římských rolet. Přijďte k nám na provozovnu a budete si moci vybrat z našich katalogů ten typ, který se vám bude nejvíce libit a který ideálně doplní vaši domácnost nebo kancelář.

 

Banner

 

Logo Logo Logo Logo Logo

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?